TJ Sokol Otnice - Archiv - 1999 - stolni tenis vysledky opArchiv - 1999 - stolni tenis vysledky op
Pořadí | Jméno | Oddíl | Zápasy | Úspěšnost
|
---|
1. |
Daněk Zdeněk ml. |
Drnovice |
82:4 |
95,3%
|
2. |
Hanák Petr st. |
Moravské Prusy |
86:11 |
88,7%
|
3. |
Procházka Karel |
Hlubočany |
59:8 |
88,1%
|
4. |
Maršál Dalibor |
Hrušky |
67:11 |
85,9%
|
5. |
Zaremba Pavel |
Moravské Prusy |
85:16 |
84,2%
|
6. |
Pospíšil František |
Drnovice |
62:12 |
83,8%
|
7. |
Reška Vladislav |
Moravské Prusy |
71:15 |
82,6%
|
8. |
Cigánek Radek |
Moravské Prusy |
60:13 |
82,2%
|
9. |
Mačkal Tomáš |
Hlubočany |
84:19 |
81,6%
|
10. |
Sedláček Radek |
Drnovice |
70:16 |
81,4%
|
11. |
Müller František |
Hlubočany |
60:14 |
81,1%
|
12. |
Šebeček Marek |
Otnice |
75:19 |
79,8%
|
13. |
Hykš Josef |
Rousínovec |
58:16 |
78,4%
|
14. |
Spáčil Petr |
Velešovice |
79:23 |
77,5%
|
15. |
Hanák Petr ml. |
Moravské Prusy |
68:22 |
75,6%
|
16. |
Legner Karel |
Vyškov |
48:16 |
75,0%
|
17. |
Galita Igor |
Drnovice |
74:26 |
74,0%
|
18. |
Daněk Zdeněk st. |
Drnovice |
64:26 |
71,1%
|
19. |
Pytela Zdeněk |
Drnovice |
42:18 |
70,0%
|
20. |
Hejdušek Ivan |
Slavkov |
67:34 |
66,3%
|
21. |
Rája Milan |
Němčany |
62:32 |
66,0%
|
22. |
Novák Ivo |
Hlubočany |
51:31 |
62,2%
|
23. |
Kraus Michal |
Drnovice |
53:33 |
61,6%
|
24. |
Götz Bořivoj |
Drnovice |
61:39 |
61,0%
|
25. |
Procházka Vratislav |
Hlubočany |
54:36 |
60,0%
|
26. |
Losman Jan |
Drnovice |
56:40 |
58,3%
|
27. |
Machala Vítězslav |
Hlubočany |
57:46 |
55,3%
|
28. |
Jančík Josef |
Vyškov |
30:25 |
54,5%
|
29. |
Spáčil Tomáš |
Velešovice |
53:45 |
54,1%
|
30. |
Hanák Pavel |
Moravské Prusy |
43:39 |
52,4%
|
31. |
Flössler Miloslav |
Rousínovec |
45:44 |
50,6%
|
32. |
Kopřiva Antonín |
Hlubočany |
50:53 |
48,5%
|
33. |
Spáčil Josef |
Hrušky |
30:33 |
47,6%
|
34. |
Vágner Milan |
Hlubočany |
46:53 |
46,5%
|
35. |
Salajka Jaroslav |
Otnice |
51:50 |
45,1%
|
36. |
Kovář Jakub |
Vyškov |
36:44 |
45,0%
|
37. |
Rafaj Zdeněk |
Otnice |
41:53 |
43,6%
|
38. |
Hégr Milan |
Hrušky |
29:38 |
43,3%
|
39. |
Gec Jaromír |
Němčany |
44:58 |
43,1%
|
40. |
Partika Pavel |
Hrušky |
25:33 |
43,1%
|
41. |
Skřivánek David |
Drnovice |
26:36 |
41,9%
|
42. |
Šmerda Luboš |
Drnovice |
23:33 |
41,1%
|
43. |
Šebeček Antonín |
Otnice |
33:57 |
36,7%
|
44. |
Dobšák Radoslav |
Hrušky |
18:33 |
35,3%
|
45. |
Braun Karel |
Rousínovec |
32:66 |
32,7%
|
46. |
Flössler Jaromír |
Rousínovec |
18:38 |
32,1%
|
47. |
Račanský Jiří |
Moravské Prusy |
28:61 |
31,5%
|
48. |
Res Oldřich st. |
Velešovice |
15:36 |
29,4%
|
49. |
Vrtala Stanislav |
Vyškov |
22:58 |
27,5%
|
50. |
Fianta René |
Velešovice |
28:74 |
27,5%
|
51. |
Rybníkář Alois |
Němčany |
21:66 |
24,1%
|
52. |
Hladký Jan |
Moravské Prusy |
22:71 |
23,7%
|
53. |
Frimmer Ján |
Slavkov |
19:64 |
22,9%
|
54. |
Gec Lubomír |
Němčany |
17:65 |
20,7%
|
55. |
Košťál Milan |
Slavkov |
19:83 |
18,6%
|
56. |
Kalousek Viktor |
Drnovice |
17:85 |
16,7%
|
57. |
Kovařík Rudolf |
Slavkov |
10:64 |
13,5%
|
58. |
Kovář Josef |
Vyškov |
6:54 |
10,0%
|
59. |
Farkaš Ivoš |
Drnovice |
2:64 |
3,0%
|
Poslední aktualizace: 18.10.2009 v 06:40:20.
zpět
|
|