TJ Sokol Otnice - Archiv - 2001 - stolni tenis vysledky opArchiv - 2001 - stolni tenis vysledky op
Pořadí | Jméno | Oddíl | Zápasy | Úspěšnost
|
---|
1. |
Zaremba Pavel |
Moravské Prusy |
88:4 |
95,7%
|
2. |
Rulíšek Karel |
Velešovice |
90:6 |
93,8%
|
3. |
Maršál Dalibor |
Hrušky |
60:5 |
92,3%
|
4. |
Hanák Petr st. |
Moravské Prusy |
83:9 |
90,2%
|
5. |
Cigánek Radek |
Moravské Prusy |
70:10 |
87,5%
|
6. |
Šebeček Marek |
Otnice |
73:12 |
85,9%
|
7. |
Spáčil Petr |
Velešovice |
73:14 |
83,9%
|
8. |
Hykš Josef |
Velešovice |
80:19 |
80,8%
|
9. |
Legner Karel |
Vyškov |
66:18 |
78,6%
|
10. |
Zemánek Petr |
Vyškov |
64:19 |
77,1%
|
11. |
Spáčil Tomáš |
Velešovice |
66:21 |
75,9%
|
12. |
Daněk Zdeněk st. |
Drnovice |
73:25 |
74,5%
|
13. |
Kopřiva Antonín |
Hlubočany |
35:13 |
72,9%
|
14. |
Machala Vítězslav |
Hlubočany |
73:28 |
72,3%
|
15. |
Kovář Jakub |
Vyškov |
69:27 |
71,9%
|
16. |
Baričák Marek |
Hlubočany |
67:30 |
69,1%
|
17. |
Rája Milan |
Němčany |
60:27 |
69,0%
|
18. |
Šmerda Luboš |
Drnovice |
43:20 |
68,3%
|
19. |
Götz Bořivoj |
Němčany |
63:30 |
67,7%
|
20. |
Štefan Vojtěch |
Hrušky |
39:19 |
67,2%
|
21. |
Skřivánek David |
Němčany |
52:30 |
63,4%
|
22. |
Hejdušek Ivan |
Slavkov |
60:35 |
63,2%
|
23. |
Jančík Josef |
Vyškov |
35:23 |
60,3%
|
24. |
Rotrekl Martin |
Bučovice |
60:42 |
58,8%
|
25. |
Gec Jaromír |
Němčany |
55:39 |
58,5%
|
26. |
Losman Jan |
Drnovice |
59:43 |
57,8%
|
27. |
Krahula Pavel |
Hrušky |
31:23 |
57,4%
|
28. |
Dragan Tomáš |
Bučovice |
56:42 |
57,1%
|
29. |
Rafaj Zdenek |
Otnice |
54:47 |
53,5%
|
30. |
Partika Pavel |
Hrušky |
41:35 |
53,4%
|
31. |
Nezdařil David |
Bučovice |
44:39 |
53,0%
|
32. |
Horák Filip |
Otnice |
51:47 |
52,0%
|
33. |
Vrtala Stanislav |
Vyškov |
37:35 |
51,4%
|
34. |
Vojáček Jaromír |
Otnice |
49:48 |
50,5%
|
35. |
Flössler Miloslav |
Rousínovec |
39:43 |
47,6%
|
36. |
Busta Stanislav |
Vyškov |
37:47 |
44,2%
|
37. |
Bubla Jaroslav |
Otnice |
31:40 |
43,7%
|
38. |
Gec Libor |
Němčany |
37:53 |
41,1%
|
39.-40. |
Salajka Jaroslav st. |
Otnice |
38:55 |
40,9%
|
39.-40. |
Šebeček Antonín |
Otnice |
38:55 |
40,9%
|
41. |
Braun Karel st. |
Rousínovec |
38:61 |
38,4%
|
42. |
Vágner Milan |
Hlubočany |
38:63 |
37,6%
|
43. |
Rybníkář Alois |
Němčany |
17:40 |
29,8%
|
44. |
Flössler Jaromír |
Rousínovec |
22:56 |
28,2%
|
45. |
Gec Luboš |
Němčany |
27:71 |
27,6%
|
46.-47. |
Frimmer Ján |
Slavkov |
27:72 |
27,3%
|
46.-47. |
Kovář Josef |
Vyškov |
24:64 |
27,3%
|
48. |
Dobšák Radoslav |
Hrušky |
13:37 |
26,0%
|
49. |
Salajka Jaroslav ml. |
Otnice |
24:70 |
25,5%
|
50. |
Kobolka Luboš |
Vyškov |
20:60 |
25,0%
|
51. |
Račanský Jiří st. |
Moravské Prusy |
18:58 |
23,7%
|
52. |
Horák Dušan |
Němčany |
16:56 |
22,2%
|
53.-54. |
Kovařík Rudolf |
Slavkov |
18:85 |
17,5%
|
53.-54. |
Košťál Milan |
Slavkov |
18:85 |
17,5%
|
55. |
Vrána Michal |
Bučovice |
12:82 |
12,8%
|
56. |
Zouhar Miloš |
Vyškov |
6:46 |
11,5%
|
Poslední aktualizace: 18.10.2009 v 06:40:20.
zpět
|
|