TJ Sokol Otnice - Archiv - 2014 - stolni tenis zebricekArchiv - 2014 - stolni tenis zebricek
Pořadí | Jméno | Oddíl | Nar.
|
---|
1. |
Navrátil Václav |
Hlubočany |
|
2. |
Busta Stanislav |
M.Prusy |
|
3. |
Hanák Petr ml. |
M.Prusy |
|
4. |
Masařík Lukáš |
Komořany |
|
5. |
Chmelík Jan |
Hostěrádky |
|
6. |
Kmoníček Pavel |
M.Prusy |
|
7. |
Reška Vladislav st. |
M.Prusy |
|
8. |
Kovář Jakub |
Hlubočany |
|
9. |
Hejdušek Ivan |
Komořany |
|
10. |
Horák Filip |
Otnice |
|
11. |
Baričák Marek |
Hlubočany |
|
12. |
Šebeček Marek |
Otnice |
|
13. |
Muller Zdeněk st. |
Hlubočany |
|
14. |
Procházka Miroslav |
Hlubočany |
|
15. |
Kalouda Jan |
Otnice |
|
16. |
Holec Ondřej |
Komořany |
|
17. |
Vojáček Jaromír |
Otnice |
|
18. |
Bubla Jaroslav st. |
Otnice |
|
19. |
Šebeček Antonín |
Otnice |
|
20. |
Kobolka Luboš |
Hlubočany |
|
21. |
Macka Libor |
Hostěrádky |
|
22. |
Novák Ivo |
Hlubočany |
|
23. |
Daněk Zdeněk ml. |
Drnovice |
|
24. |
Sedláček Radek |
Drnovice |
|
25. |
Zaremba Pavel |
Hoštice |
|
26. |
Rulíšek Karel |
Velešovice |
|
27. |
Skřivánek David |
Rousínovec |
|
28. |
Gec Jaromír st. |
Němčany |
|
29. |
Urbánek Luděk |
Hoštice |
|
30. |
Frimmer Ján |
Komořany |
|
31. |
Beneš Zbyněk |
Drnovice |
|
32. |
Pytela Zdeněk |
Hoštice |
|
33. |
Mráz David |
Velešovice |
|
34. |
Jelínek Marek |
Velešovice |
|
35. |
Šmetka Miroslav |
Hlubočany |
|
36. |
Spáčil Petr |
Velešovice |
|
37. |
Reška Vladislav ml. |
M.Prusy |
|
38. |
Bil Martin |
Bučovice |
|
39. |
Tydlačková Simona |
Komořany |
|
40. |
Götz Bořivoj |
Rousínovec |
|
41. |
Trávníček Michal |
Drnovice |
|
42. |
Hynšt Martin |
Komořany |
|
43. |
Rája Milan |
Rousínovec |
|
44. |
Spáčil Tomáš |
Velešovice |
|
45. |
Neužil Radek |
Němčany |
|
46. |
Kalousek Viktor |
Drnovice |
|
47. |
Pospíšil František |
Slavíkovice |
|
48. |
Gec Jaromír ml. |
Němčany |
|
49. |
Šamšula Roman |
Vážany n/L |
|
50. |
Štefan Vojtěch st. |
Komořany |
|
51. |
Košťál Milan |
Komořany |
|
52. |
Rafaj Zdeněk st. |
Otnice |
|
53. |
Rotrekl Martin |
Bučovice |
|
54. |
Spirit Michal |
Bučovice |
|
55. |
Bucal Radim |
Bučovice |
|
56. |
Salajka Jaroslav ml. |
Otnice |
|
57. |
Večerka Pavel |
Drnovice |
|
58. |
Kropáček Roman |
Hostěrádky |
|
59. |
Zaremba Leo |
Hoštice |
|
60. |
Hladký Arnošt |
Němčany |
|
61. |
Flössler Miloslav |
Rousínovec |
|
62. |
Doležel Zdeněk |
Velešovice |
|
63. |
Ivančo Marek |
Rousínovec |
|
64. |
Horák Dušan |
Němčany |
|
65. |
Kalouda Pavel |
Otnice |
|
66. |
Pecka Zbyněk |
M.Prusy |
|
67. |
Daněk Zdeněk st. |
Drnovice |
|
68. |
Fianta René |
Velešovice |
|
69. |
Odstrčil Martin |
Rousínovec |
|
70. |
Malý Roman |
Rousínovec |
|
71. |
Čakovský Jan |
Drnovice |
|
72. |
Bukáček Jaroslav |
Hostěrádky |
|
73. |
Pacák Roman |
M.Prusy |
|
74. |
Plšek Ondřej |
Bučovice |
|
75. |
Nováček Milan |
Němčany |
|
76. |
Skokan Milan |
Slavíkovice |
|
77. |
Durda Karel |
Hodějice |
|
78. |
Machala Vítězslav |
Hlubočany |
|
79. |
Kordiovský Zbyněk |
Velešovice |
|
80. |
Otoupalík Ondřej |
Velešovice |
|
81. |
Reček Martin |
Hlubočany |
|
82. |
Zonek Miroslav |
Olšany |
|
83. |
Srna Antonín |
Drnovice |
|
84. |
Bastl Pavel |
Drnovice |
|
85. |
Krais Boris |
Olšany |
|
86. |
Šafařík Michal |
Hlubočany |
|
87. |
Jelínek Břetislav |
Slavíkovice |
|
88. |
Hégr Miroslav |
Vážany n/L |
|
89. |
Vodička Karel |
Brankovice |
|
90. |
Staněk Milan |
Bučovice |
|
91. |
Jančík Josef |
Drnovice |
|
92. |
Kovář Josef |
Hlubočany |
|
93. |
Klvač Radim |
Orlovice |
|
94. |
Flössler Jaromír |
Rousínovec |
|
95. |
Heřmanský Martin |
Otnice |
|
96. |
Zapletal David |
Lovčičky |
|
97. |
Klein Petr |
Olšany |
|
98. |
Libánek Zdeněk |
Olšany |
|
99. |
Kohoutek Radek |
Bučovice |
|
100. |
Klvač Roman |
Orlovice |
|
101. |
Hakl Jiří |
Brankovice |
|
102. |
Skalický Jaroslav |
Bučovice |
|
103. |
Vojtek Miloš |
Orlovice |
|
104. |
Bucal Roman |
Nevojice |
|
105. |
Sádlík Luděk |
Hlubočany |
|
106. |
Polišenský Jaroslav |
Brankovice |
|
107. |
Zubal Ladislav |
Drnovice |
|
108. |
Pecina František |
Hostěrádky |
|
109. |
Bartošek Zdeněk |
Slavíkovice |
|
110. |
Venera Vlastimil |
Nevojice |
|
111. |
Vágner Milan st. |
Hlubočany |
|
112. |
Sommer Tomáš |
Hlubočany |
|
113. |
Mrnuštík Josef |
Hoštice |
|
114. |
Kadlec Josef |
Brankovice |
|
115. |
Kouřil Zdeněk |
Hrušky |
|
116. |
Spáčil Josef |
Hrušky |
|
117. |
Vrána Michal |
Bučovice |
|
118. |
Valný Aleš |
Hodějice |
|
119. |
Kreutzer Radek |
Hoštice |
|
120. |
Salajka Jaroslav st. |
Otnice |
|
121. |
Smetana Tomáš |
Otnice |
|
122. |
Bartoš Jiří |
Němčany |
|
123. |
Heřmanský Josef |
Otnice |
|
124. |
Dvořáček František |
Vážany n/L |
|
125. |
Gec Lubomír |
Němčany |
|
126. |
Knapek Bronislav |
Rousínovec |
|
127. |
Skřivánek Pavel |
Rousínovec |
|
128. |
Skála Petr |
Drnovice |
|
129. |
Novotný František |
Bošovice |
|
130. |
Grán Pavel |
Komořany |
|
131. |
Leznar Martin |
Slavíkovice |
|
132. |
Bubla Jaroslav ml. |
Otnice |
|
133. |
Kvasnička Zdeněk |
Velešovice |
|
134. |
Indra Roman |
Drnovice |
|
135. |
Horáček Petr |
Lovčičky |
|
136. |
Slavíček Martin |
Nevojice |
|
137. |
Hudec Martin |
Lovčičky |
|
138. |
Procházka Vojtěch |
Bošovice |
|
139. |
Pospíšil Jiří |
Bošovice |
|
140. |
Partika Luděk |
Hodějice |
|
141. |
Šebesta Karel |
Lovčičky |
|
142. |
Zaremba Jan |
Hoštice |
|
143. |
Hudec Richard |
Lovčičky |
|
144. |
Hudcová Alena |
Rousínovec |
|
145. |
Hradský Karel |
Bošovice |
|
146. |
Vašák Karel |
Brankovice |
|
147. |
Supuka Anton |
Bučovice |
|
148. |
Smejkal Libor |
Nevojice |
|
149. |
Skřivánek Květoslav |
Kr.Vážany |
|
150. |
Novák Josef |
Orlovice |
|
151. |
Hanák Jan |
M.Prusy |
|
152. |
Štolfa Jan |
Hoštice |
|
153. |
Petružela Vladislav |
Hoštice |
|
154. |
Dvořáček Zdeněk |
Němčany |
|
155. |
Habrda Pavel |
Orlovice |
|
156. |
Libánek Václav |
Kr.Vážany |
|
157. |
Ševčík Roman |
Němčany |
|
158. |
Hoždora František |
Nevojice |
|
159. |
Němec Josef |
Olšany |
|
160. |
Pros Roman |
Otnice |
|
161. |
Juhás Pavel |
Rousínovec |
|
162. |
Marková Michaela |
Bošovice |
06/96
|
163. |
Polák Marek |
Kr.Vážany |
|
164. |
Lakomá Denisa |
Bošovice |
|
165. |
Procházková Marcela |
Bošovice |
|
166. |
Kohoutek Petr |
Němčany |
|
167. |
Paseka Vladimír |
Vážany n/L |
|
168. |
Urban Petr |
Bošovice |
|
169. |
Zbořil Martin |
M.Prusy |
|
170. |
Krejčiřík Jakub |
Orlovice |
|
171. |
Ponížil Tomáš |
Hlubočany |
|
172. |
Malý Pavel |
Rousínovec |
|
173. |
Pupp Vladimír |
Kr.Vážany |
|
174. |
Kocourek Vratislav |
Hoštice |
|
175. |
Procházka Jiří |
Bošovice |
|
176. |
Dempír Antonín |
Nevojice |
|
177. |
Pacejka Libor |
Hlubočany |
|
178. |
Kališ Jiří |
Hostěrádky |
|
179. |
Hrabal Marek |
Komořany |
|
180. |
Honek Tomáš |
Velešovice |
|
181. |
Luskač Václav |
Hodějice |
|
182. |
Bednařík Jaromír |
Hostěrádky |
|
183. |
Bil Miroslav |
Bučovice |
|
184. |
Přerovský Tomáš |
Bučovice |
|
185. |
Pecha Tomáš |
Slavíkovice |
|
186. |
Masař Rudolf |
Hostěrádky |
|
187. |
Ledvina Vít |
Němčany |
|
188. |
Šafařík Radomír |
Bučovice |
|
189. |
Raus Václav |
Olšany |
|
190. |
Buzek Vítězslav |
Rousínovec |
|
191. |
Novák Robert |
Bučovice |
|
192. |
Cupák Radim |
Otnice |
08/99
|
193. |
Drkal Roman |
Vážany n/L |
|
194. |
Heřmanský Milan |
Otnice |
|
195. |
Synek Stanislav |
Bučovice |
|
196. |
Kučera Robert |
Hodějice |
|
197. |
Jež Vlastimil |
Slavíkovice |
|
198. |
Klvač Vojtěch |
Orlovice |
|
199. |
Borovec Karel |
Drnovice |
|
200. |
Kropáček Martin |
Hostěrádky |
|
201. |
Kánský Zdeněk |
Hostěrádky |
|
202. |
Milich Jaroslav |
Rousínovec |
|
203. |
Zápotočný Ladislav |
Hodějice |
02/98
|
204. |
Navrátil Václav |
Bučovice |
05/00
|
205. |
Macháň David |
Bučovice |
07/02
|
206. |
Matulík Václav |
Orlovice |
|
207. |
Rožnovský Vlastimil |
Bohdalice |
|
208. |
Mráz Filip |
Velešovice |
09/96
|
209. |
Leznar Bořivoj |
Slavíkovice |
|
210. |
Lukášek Jiří |
Rousínovec |
|
211. |
Korkován David |
Bohdalice |
|
212. |
Buriánek Josef |
Bučovice |
02/97
|
213. |
Chadraba Petr |
Nevojice |
|
214. |
Hájek Martin |
Nevojice |
|
215. |
Korkován Zoltán st. |
Bohdalice |
|
216. |
Vinklárek Radek st. |
Hodějice |
|
217. |
Halouzka Dušan |
Slavíkovice |
|
218. |
Matoušek Jiří |
Slavíkovice |
|
219. |
Navrkal Marek |
Bučovice |
|
220. |
Vinklárek Radim ml. |
Hodějice |
|
221. |
Hanák Libor |
Bučovice |
|
222. |
Skalička Jaroslav |
Nevojice |
|
223. |
Hála Jaromír |
Němčany |
|
224. |
Kropáčková Tereza |
Hostěrádky |
06/98
|
225. |
Ledvina Ladislav |
Němčany |
|
226. |
Zemánek Ladislav |
Bohdalice |
|
227. |
Mráz Marek |
Velešovice |
03/01
|
228. |
Líbánek Jakub |
Olšany |
|
229. |
Floriánová Julie |
DDM Slavkov |
07/98
|
230. |
Růžička Jiří |
Vážany n/L |
|
231. |
Mazanec František |
Bošovice |
|
232. |
Trávniček Boris |
Olšany |
05/98
|
233. |
Šebeček Jan |
Otnice |
04/99
|
234. |
Cenek Miloslav |
Vážany n/L |
|
235. |
Vass Michal |
Bučovice |
|
236. |
Kočař Svatopluk |
Rousínovec |
|
237. |
Hromek Jiří |
Němčany |
|
238. |
Zápotočný Lukáš |
Hodějice |
07/99
|
239. |
Hromek Lukáš |
Slavíkovice |
|
240. |
Hrebičík Milan |
Nevojice |
|
241. |
Šmíd Jan |
Vážany n/L |
|
242. |
Libánek Patrik |
Olšany |
|
243. |
Macháň Miroslav |
Bučovice |
|
244. |
Cingel Pavel |
Bohdalice |
|
245. |
Navrátilová Hana |
DDM Slavkov |
|
246. |
Richter Václav |
Vážany n/L |
|
247. |
Trněný Oldřich |
Slavíkovice |
|
248. |
Vodičková Alžběta |
Bučovice |
|
249. |
Kubíček Pavel |
Drnovice |
|
250. |
Lovasová Adéla |
DDM Slavkov |
07/98
|
251. |
Pleva Damián |
Slavíkovice |
|
252. |
Pospíšil Ondřej |
Rousínovec |
04/98
|
253. |
Setinský Jiří |
Drnovice |
07/99
|
254. |
Holíčková Marie |
Bučovice |
12/01
|
255. |
Šlampa Jan |
Bučovice |
09/00
|
256. |
Kovařík Hynek |
Němčany |
|
257. |
Mach Marek |
Velešovice |
08/00
|
258. |
Hála Petr |
Rousínovec |
11/99
|
259. |
Kohoutek Roman |
Němčany |
|
260. |
Votava Erik |
Drnovice |
03/99
|
261. |
Kutilová Gabriela |
Bučovice |
10/01
|
262. |
Bartík Luboš |
DDM Vyškov |
03/00
|
263. |
Svoboda Tomáš |
Drnovice |
01/99
|
264. |
Beránek Pavel |
Drnovice |
10/02
|
265. |
Hřebíček Zdeněk |
Slavíkovice |
|
266. |
Novák Ondřej |
Drnovice |
09/02
|
267. |
Florián Miloslav |
DDM Slavkov |
|
268. |
Doležek Dominik |
Velešovice |
04/97
|
269. |
Hudeček Marek |
DDM Slavkov |
01/99
|
270. |
Polouček Jakub |
Rousínovec |
07/00
|
271. |
Kupčík Jakub |
DDM Vyškov |
10/00
|
272. |
Lukáček Tomáš |
Bučovice |
11/01
|
273. |
Krejsa Jakub |
DDM Vyškov |
05/02
|
274. |
Pirkl Jiří |
Rousínovec |
07/03
|
275. |
Daňhel Vojtěch |
Otnice |
06/00
|
276. |
Olejníček Vojtěch |
DDM Vyškov |
06/02
|
277. |
Krejčí Ondřej |
Rousínovec |
03/99
|
278. |
Holiček Tomáš |
Bučovice |
10/04
|
279. |
Hrubá Patricie |
Bučovice |
|
280. |
Cigoš Jakub |
M.Prusy |
02/00
|
281. |
Král Ondřej |
Slavíkovice |
|
282. |
Lovas Miroslav |
DDM Slavkov |
|
283. |
Libánek Ondřej |
Rousínovec |
06/01
|
284. |
Cigoš Miroslav |
M.Prusy |
11/01
|
285. |
Pflimpfl Radek |
DDM Slavkov |
09/04
|
286. |
Blažková Dominika |
DDM Slavkov |
07/99
|
287. |
Kocman Jakub |
Velešovice |
01/03
|
288. |
Hála Stanislav |
Rousínovec |
10/00
|
289. |
Šlímar Petr |
Rousínovec |
06/01
|
290. |
Polouček Vojtěch |
Rousínovec |
12/02
|
291. |
Doležel Ondřej |
Velešovice |
05/04
|
292. |
Pevná Markéta |
Nevojice |
|
293. |
Plevová Miriam |
Slavíkovice |
02/98
|
294. |
Doležal Vojtěch |
Rousínovec |
05/01
|
Poslední aktualizace: 19.08.2014 v 12:31:23.
zpět
|
|
© 2021 TJ Sokol Otnice, created by Horak.cx
|